מדיניות ותנאי שירות

בס"ד
מדיניות ותנאי שירות
זמני משלוח והגעת מוצרים
אנא אפשר עד 45 יום למוצרי קידום מכירות ו/או משלוח מקדם.יתכנו מועדי הגעה נפרדים עבור מוצרים שונים
סקירה כללית:


אתר זה מנוהל על ידי "ניו אנדלס טכנולוג'י בע"מ". המונחים: "אנחנו", "אנו", "שלנו" וכו' מתייחסים לחברת "ניו אנדלס טכנולוגי בע"מ". ניו אנדלס טכנולוגי בע"מ מגישה את האתר, על כל המידע, הכלים והשירות הכלולים בו עבורך, המשתמש. זאת בהבנה שהמשתמש מקבל את כל התנאים, הכללים, המדיניות וההודעות המפורטים בו.
בשימוש באתר זה ו/או רכישה דרכו, הנך משתמש בשירות החברה ומסכים לתנאים המפורטים להלן ("תנאי שירות", "תנאים", "מדיניות"), כולל התנאים והכללים הנוספים המופיעים באתר דרך קישור. כללים אלו מחייבים כל משתמש באתר, כולל, ללא הגבלה, גולשים, ספקים, סוחרים, לקוחות, ו/או התורמים לתוכן.
אנא קרא את תנאי השירות בשימת לב לפני השימוש באתר שלנו. בכניסה לאתר הינך מתחייב בתנאי שירות אלה. אם אינך מסכים עם כל התנאים אינך זכאי לשימוש באתר זה ובשירותיו.  אם תנאי השירות מהווים הצעה כלשהי, קבלתה מוגבלת במפורש לתנאי השירות.
שים לב: דף זה משתמש בלשון זכר אך מתייחס לכל המינים.
כלים ומאפיינים חדשים הנוספים לאתר הקיים יהיו גם הם כפופים לתנאים. באפשרותך לבדוק את התנאים העדכניים ביותר בכל עת בדף זה. אנו שומרים על זכותנו לעדכן, לשנות או להחליף כל חלק שהוא מתנאי השירות תוך פרסום הודעת עדכון ו/או שינוי האתר. בדיקת דף זה לשינויים היא באחריותך הבלעדית. כניסתך לאתר ושימושך המתמשך בו לאחר הודעת שינוי מהווה אישור לקבלת השינויים.
חלק ראשון- תנאי החנות:
בהסכמתך לתנאי השירות, הינך מצהיר שאתה לפחות בגיל הרוב במדינתך או מחוז מגוריך, או שאתה בגיל הרוב במדינתך / מחוז מגוריך והינך מאפשר לקטינים שבאחריותך להשתמש באתר.
אין  להשתמש במוצרינו לאף תכלית בלתי-חוקית. כמו כן אין להשתמש בשירותינו עבור הפרת חוקים במחוז מגוריך (כולל חוקי זכויות יוצרים). 
אין להעביר וירוסים או מזיקים שונים מכל סוג שהוא.
הפרת כל חלק שהיא מהתנאים תגרום עצירה מיידית של השירות עבורך.

חלק שני- תנאים כללים:
מזכותנו לסרב לנתינת שירות לכל אחד, עבור כל סיבה שהיא ובכל זמן.
הינך מבין שהתוכן שהינך תורם (למעט פרטי כרטיס אשראי) נתונים להעברה בלתי-מוצפנת תוך: א)העברה ברשתות שונות ו ב)שינויים להתאמת התוכן לדרישות הטכניות של הרשתות או ההתקנים. פרטי כרטיס אשראי יוצפנו תמיד בהעברה ברשתות שונות.
הינך מסכים לא לשכפל / להעתיק / למכור או לנצל כל חלק שהוא מהשירות, שימוש או גישה לשירות או קשר באתר אשר דרכו ניתן השירות, ללא אישור מפורש מאיתנו.
הכותרות בהסכם התנאים נתנו לנוחיותכם בלבד ואינן מגבילות את  או משפיעות על התנאים כלל.
חלק שלישי- דיוק-, שלמות-, וזמן המידע:
אנו לא לוקחים אחריות אם המידע הניתן באתר אינו מדויק, מושלם או מעודכן. החומר באתר מוצע לנתינת מידע כללי ואין להסתמך עליו כבסיס יחיד לקבלת החלטות ללא בדיקת מאגרי מידע מדויקים, שלמים ומעודכנים יותר. ההסתמכות על המידע באתר זה הינה על אחריותך הבלעדית.
אתר זה עשוי להכיל מידע היסטורי. מידע היסטורי אינו מעודכן ומוצע  לסימוכין בלבד. מזכותנו לשנות את תוכן האתר בכל עת, אך איננו מחויבים לעדכן את המידע בו. הינך מבין שבדיקת שינויים באתרנו הינה באחריותך.
חלק רביעי- שינויי שירות ומחיר:
מחירי המוצרים ניתנים לשינוי בכל עת.
מזכותנו לשנות או להפסיק את השירות (או חלק ממנו) ללא הודעה מוקדמת בכל עת.
לא נהיה אחראים כלפיך או כלפי כל גוף אחר עבור שינוי שירות או מחיר, השעיה או הפסקה של השירות.

חלק חמישי- מוצרים או שירות:
מוצרים מסוימים עשויים להתקבל דרך האתר אונליין בלבד. מוצרים אלה עשוים להיות  מוגבלים בכמות וניתנים להחלפה / החזרה בכפוף לתקנון ההחזרות שלנו.
אנו בניו אנדלס טכנולוג'י השקענו כל מאמץ להציג תמונות וצבעים מדוייקים ביותר עבור המוצרים המופיעים בחנות. איננו יכולים להבטיח את דיוק הצבע בתצוגה על גבי כל מסך.
מזכותנו אך לא חובתנו להגביל את שירותינו או מכירת מוצרינו לאנשים מסוימים, אזור גיאוגרפי או שיפוטי. ביכולתנו להשתמש בזכות זו גם במקרים בודדים. כמו כן מזכותנו להגביל את כמות המוצרים והשירות שאנו מציעים. תיאורי המוצרים ומחיריהם ניתנים לשינוי בכל עת ללא הודעה על פי החלטתינו הבלעדית. מזכותנו להפסיק אספקת כל מוצר או שירות בכל עת. כל הצעת שירות או מוצר באתר אינה תקפה כשאסורה.
איננו מבטיחים שאיכות כל מוצר, שירות, מידע או חומר אחר הנרכש על ידך תמלא את ציפיותיך, או שכל שגיאה או תקלה בשירות תתוקן.

חלק שישי- דיוק חשבונאות ופרטי חשבון:
אנו שומרים על זכותנו לסרב לביצוע כל הזמנה שהינך מבצע. באפשרותנו להגביל או לבטל, על פי החלטתנו הבלעדית, כמות מוצרים נרכשת לאדם, בית או הזמנה. הגבלות אלו עשויות לכלול הזמנות המבוצעות מאותו חשבון לקוח, באותו כרטיס אשראי, או עם אותה כתובת חיוב ו/או למשלוח. במקרה ואנו משנים או מבטלים הזמנה ננסה להודיע על כך ביצירת קשר דרך כתובת המייל, כתובת המגורים ו/או מספר הטלפון שנמסר בעת ביצוע ההזמנה. מזכותנו להגביל או לאסור הזמנות אשר על פי שיפוטנו בוצעה על ידי סוחרים, סיטונאים או ספקים.
הינך מתחייב לתת פרטי קנייה וחשבון שלמים, עדכניים ומדויקים לכל קניה המתבצעת בחנות.  הינך מתחייב לעדכן מיידית את חשבונך ושאר פרטיך, כולל כתובת המייל, מספרי אשראי ותאריך תפוגה, על מנת שנוכל להשלים את ההעברה וליצור עימך קשר בעת הצורך.
לפרטים נוספים בדוק את מדיניות ההחזרות שלנו.

חלק שביעי- כלים אפשריים:
באפשרותנו לצייד אותך בגישה לכלים של גוף חיצוני שאיננו בודקים ואין לנו עליהם כל שליטה.
הינך מבין ומסכים שאנו מספקים גישה לכלים אלה כפי שהם ובזמינות הקיימת, ללא כל אחריות, ייצוג או תנאים וללא המלצות מצידנו. אנו לא לוקחים אחריות כלל על תוצאות או השלכות שימושך בכלים אופציונליים אלה.
שימושך בכלים אופציונליים המוצעים באתר הוא באחריותך הבלעדית ועליך לוודא שהינך מכיר ומסכים לתנאי הגוף המגיש את הכלים.
כמו כן באפשרותנו להציע בעתיד שירות ו/או מאפיינים חדשים דרך האתר (כולל פתיחת כלים ומשאבים חדשים). חידושים אלה יהיו גם הם כפופים לתנאי השירות.

חלק שמיני- קישורי גוף חיצוני:
חלקי תוכן, שירות או מוצרים מסוימים באתר עשוים להכיל חומר מגוף אחר.
קישורים כאלה עשוים להפנות אותך לאתרים חיצוניים שאינם קשורים אלינו.  איננו אחראיים לבדיקת/ הערכת התוכן ודיוקו, וכן איננו לוקחים אחריות לתכנים / אתרים חיצוניים או עבור כל תוכן, מוצר או שירות של גופים חיצוניים.
איננו אחראיים לנזק הקשור לרכישת מוצרים, שירות, משאבים, תוכן או כל עסקה אחרת הקשורה לאתרים חיצוניים. אנא בדוק בזהירות את מדיניות הגוף המדובר וכלליו וודא שהינך מבין אותם, לפני ביצוע כל עסקה. תלונות, תביעות, חששות או שאלות לגבי מוצרי גופים חיצוניים יופנו ישירות לגוף הנוגע.

חלק תשיעי- הערות, משוב והגשות שונות:
אם לבקשתנו הינך שולח הגשות ספציפיות (לדוגמה הגשות תחרות), או הינך שולח לנו רעיונות יצירתיים, תכניות והצעות ללא בקשה מצידנו, דרך הרשת, בדוא"ל, בדואר או אחרת ("הערות") הינך מבין ומסכים שבאפשרותנו בכל עת וללא הגבלה לערוך, להעתיק, לפרסם, לחלק ולתרגם ולהשתמש בכל צורה שהיא בכל הערה שהינך מעביר אלינו. בשום מצב איננו אחראיים 1)לשמור על חשאיות ההערה, 2) לשלם פיצויים עבור ההערה או 3) להגיב להערה.
באפשרותנו אך לא חובתנו להשגיח, לערוך או להסיר חלקי תוכן אשר לדעתנו הינם בלתי-חוקיים, פוגעניים, מאיימים, משמיצים, גסים, מעוררי התנגדות או מפרים את נכסי המידע או את תנאי השירות.
הינך מסכים שהערתך לא תפר את זכויות כל גוף חיצוני שהוא כולל זכויות יוצרים, סמל, פרטיות או זכויות קניין. הינך מסכים עוד שהערתך לא תכיל חומר משמיץ, בלתי חוקי או פוגעני, וכן לא תכיל וירוסים או תוכנות מזיקות העלולות להזיק לתפעול השירות או אתר קשור. אינך רשאי להשתמש בכתובת דוא"ל מזויפת, להשתמש בזהות בדויה או להטעות אותנו או גופים חיצוניים לגבי מקור ההערות. הינך אחראי לכל הערה שאתה מפרסם ולדיוקה. איננו לוקחים אחריות לאף הערה המפורסמת על ידך או על ידי גוף חיצוני.

חלק עשירי- מידע אישי:
הגשת מידע אישי על ידך דרך החנות מבוקרת על ידי מדיניות הפרטיות שלנו. לבדיקת מדיניות הפרטיות שלנו.
חלק אחד עשר- שגיאות, אי-דיוקים והשמטות:
לעיתים עשוי האתר או השירות להכיל שגיאות, אי-דיוקים או השמטות הקשורים ללתיאורי מוצר, מחירים, הצעות, פרטי דמי משלוח זמני דיוור וזמינות מלאי. אנו שומרים על זכותנו לתקן שגיאות, אי-דיוקים והשמטות כאלו, לשנות או לעדכן מידע או לבטל הזמנות ללא הודעה מוקדמת אם המידע באתר זה או בכל אתר קשור אינו נכון (אף לאחר שהגשת את הזמנתך).
אין מחובתנו לתקן, להשלים או לבאר מידע באתר זה או באתרים קשורים, כולל (ללא הגבלה) פרטי מחיר, למעט כפי שנדרש בחוק. עדכונים באתר אינם מהווים סימן לכך שהמידע באתר כולו עודכן.

חלק שנים עשר- שימוש אסור:
בנוסף להגבלות המפורטות בתנאי השירות, אין להשתמש באתר או בתוכנו: 1. למטרות בלתי חוקיות. 2. לגרימה לאחרים לעבירות חוק. 3. להפרת חוקים או כללים בינ-לאומיים, פדרליים או מחוזיים. 4. להפרת זכויותנו או זכויות אחרים. 5. להטרדה, התעללות, פגיעה, עלבון, השמצה, זלזול, איום או הפלייה על בסיס מין, דת, גזע, גיל, לאום או נכות. 6. להגשת מידע בדוי או מטעה. 7. להעברת וירוסים או או קודיים זדוניים אחרים העלולים לפגוע בהתנהלות השירות, אתר זה או אתרים אחרים, או האינטרנט. 8. לאיסוף מידע אישי של אחרים. 9. להעללה. 10. למטרות מגונות או בלתי מוסריות. 11. להפרעה או עקיפה של מאפייני הביטחון של  האתר או אתרים אחרים או האינטרנט. מזכותנו להפסיק את שימושך בשירות או באתרים קשורים על הפרת כללי השימוש האסור.

חלק שלושה עשר- הצהרת אחריות והגבלת אחריות:
איננו מבטיחים או לוקחים אחריות  ששימושך בשירות יהיה רצוף, בזמן, מאובטח או נטול שגיאות.
איננו מבטיחים שתוצאות השימוש בשירות תהיינה מדויקות או אמינות.
הינך מבין שבאפשרותנו להסיר את השירות מדי פעם לתקופות בלתי מוגבלות או להפסיק את השירות בכל עת ללא הודעה אליך.
הינך מבין ששימושך בשירות,  או אי יכולתך להשתמש בו, הינם באחריותך הבלעדית. השירות והמוצרים הנשלחים אליך דרך האתר הינם (מלבד כפי המצוין על ידנו) במצב הקיים ובזמינות הקיימת לשימושך, ללא כל אחריות, הבטחות או או תנאים מכל סוג שהוא, מפורש או משתמע, כולל האחריות והתנאים המשתמעים לגבי סחירות, איכות, התאמת פריט למטרה מסוימת,  עמידות וכו'.
בשום מצב לא יהיו המנהלים, הפקידים, העובדים, השותפים, הסוכנים, הקבלנים, המתמחים, הספקים, נותני השירות או בעלי הרישיון בניו אנדלס טכנולוג'י בע"מ אחראיים לכל פגיעה, הפסד, תביעה או נזק ישיר, עקיף, מקרי, מכוון או תוצאתי מכל סוג שהוא, כולל (ללא הגבלה) איבוד רווח, איבוד הכנסה, איבוד חסכונות, איבוד מידע, עלויות החלפה או שחזור, או כל נזק דומה, הן על הכלולים בחוזה, נזיקין (כולל רשלנות), אחריות כבדה או אחרת, הנגרמים משימושך בשירות או באחד המוצרים שנרכשו דרכו או בקשר לכל תביעה אחר, כולל (ללא הגבלה) שגיאות או השמטות בתוכן, או כל נזק או הפסד הנגרם כתוצאה משימוש בשירות או בתוכן (או מוצר) המפורסם, מועבר או מוגש בכל צורה אחרת דרך השירות, (ואף בהודעה על קיומו). באזורים בהם החוק אינו מאפשר אי-לקיחת אחריות, אחריותנו תהיה מוגבלת למקסימום המתאפשר על פי חוק.

חלק ארבע עשר- פיצויים:
הינך מסכים לפצות, לגונן ולהחזיק את ניו אנדלס טכנולוג'י ואת חברות האם, חברות בת, סניפים, שותפים, פקידים, מנהלים, סוכנים, קבלנים, בעלי רשיון, נותני שירות, קבלני משנה, ספקים, מתמחים ועובדים של החברה חפים מכל תביעה או דרישה, כולל פיצוי דמי עו"ד סבירים הנגרמים ע"י גוף חיצוני כתוצאה מהפרה על ידך של תנאי שירות אלה או המסמכים הכלולים בהם בהפניה, או הפרת חוק או זכויות גוף חיצוני כלשהוא על ידך.
חלק חמישה עשר- הפרדה:
במקרה וסעיף מתנאי שירות אלה נקבע כנוגד את החוק, חסר תוקף או בלתי ניתן לאכיפה, סעיף זה עדיין ייאכף כפי המותר בחוק, והחלק שאינו ניתן לאכיפה ייחשב כנפרד ומנותק משאר תנאי השירות ולא ישפיע על תוקף הסעיפים האחרים.

חלק שישה עשר- הפסקה:
התחייבויות וחובות הגופים הקשורים שנגרמו לפני תאריך הסיום ישרדו את תאריך סיום הסכם זה לכל דבר ועניין.
תנאי שירות אלה תקפים עד הפסקתם על ידנו או על ידך. באפשרותך להפסיק את תנאי השירות בכל עת, בהודעה אלינו שאינך מעוניין להמשיך להשתמש בשירות, או בהפסקת השימוש באתר.
אם לדעתנו אינך ממלא, או שאנו חוששים שלא מילאת, תנאי או סעיף מתנאי השירות, באפשרותנו להפסיק הסכם זה בכל עת ללא הודעה. תשאר מחויב לשלם את כל הסכומים שתאריך פרעונם הוא עד וכולל תאריך סיום ההסכם. באפשרותנו גם לשלול את גישתך לשירות (או חלק ממנו) בהתאם.

חלק שבעה עשר- ההסכם השלם:
כשל מצידנו לאכוף או להפעיל זכות או סעיף מתנאי השירות אינו מהווה סימן לוויתור על הזכות או הסעיף.
תנאי השירות, המדיניות או כללי הניהול המפורסמים על ידינו באתר זה או בהקשר לשירות מהווים את ההסכם השלם וההבנה בינינו לבינך, מושלים על שימושך בשירות, ומחליפים כל הסכם אחר קודם או מקביל, תקשורת או הצעות בכתב או בע"פ בינינו ובינך (כולל גרסאות קודמות של תנאי השירות).
דו משמעות בפירוש תנאי השירות לא יפורשו נגד הגוף המנסח.

חלק תשעה עשר- שינוי לתנאי השירות:
ביכולתך לבדוק את הגרסה העדכנית ביותר של תנאי השירות בכל עת בדף זה.
אנו שומרים על זכותנו לעדכן, לשנות או להחליף על פי דעתנו כל חלק מתנאי השירות בפרסום עדכונים או שינוי האתר. בדיקת האתר לשינויים מידי פעם הינה באחריותך בלבד. המשך השימוש והכניסה החוזרת לאתר והשירות לאחר פרסום כל שינוי מהווים הסכמה לשינויים.

חלק עשרים- פרטי התקשרות:
שאלות לגבי תנאי השירות תישלחנה אלינו על ידי טופס יצירת הקשר שלנו.
 

הגדרת פרטיות
אנו משתמשים בקבצי עוגיה להתאים את התוכן והפרסומת, להגיש פעילות מדיה חברתית ולנתח נוכחות באתר שלנו למשתמשים פרטיים.אנו משתפים עם שותפינו מידע על פעילותך ברשת עבור מדיה חברתית, פרסום ועיבוד ניתוח המידע בכפוף למסמכי עקרונות עיבוד מידע אישי. בחלק 'הגדרות מסמכי עוגיה' באפשרותך להגדיר את העדפותיך. בשימוש בזה הינך מסכים עם קבצי העוגיה.