עמוד מדיניות


סעיף 1 – מה אנחנו עושים עם המידע שלך?
כשאתה קונה מהחנות שלנו, כחלק מתהליך הקניה והמכירה, אנו אוספים את המידע אישי שאתה מוסר כגון שם, כתובת ודוא"ל. 
כשאתה גולש באתר החנות שלנו, אנחנו גם מקבלים באופן אוטומטי את כתובת ה IP של מחשבך על מנת לספק לנו מידע שעוזר לנו לזהות את דפדפן האינטרנט ומערכת ההפעלה שלך.
שיווק בדוא"ל (אם ניתן ליישום): בהסכמתך, אנחנו יכולים לשלוח דוא"ל לגבי החנות שלנו, מוצרים חדשים ועדכונים אחרים.


סעיף 2 - הסכמה
איך אתם מקבלים את הסכמתי?
כשאתה מספק לנו מידע אישי להשלמת עסקה, מאמת את כרטיס האשראי שלך, מבצע הזמנה, מארגן משלוח או מחזיר מוצר, אנחנו מציינים שאתה מסכים לאיסוף המידע ולשימוש בו למטרות הנ"ל בלבד.
אם אנחנו מבקשים ממך את המידע האישי שלך מסיבה משנית, כגון, שיווק, אנו נבקש ממך ישירות בשביל הסכמתך המוצהרת או שנספק לך את ההזדמנות לומר לא.
איך אני מבטל את הסכמתי? 
אם לאחר ההצטרפות, תשנה את דעתך, אתה רשאי לבטל את הסכמתך שאנו ניצור קשר איתך, להמשך איסוף, שימוש או חשיפה של המידע שלך, בכל עת, על ידי פנייה אלינו באמצעות טופס יצירת הקשר שלנו או באמצעות דוא"ל בכתובת: info@coleter.co.il .


סעיף 3 – גילוי נאות
אנו עשויים לחשוף את המידע האישי שלך אם אנחנו נדרשים על פי חוק לעשות כך או אם הפרת את תנאי השירות שלנו. 


סעיף 4 – שירותי צד-שלישי
בכללי, ספקי צד-שלישי המשמשים אותנו אך ורק יאספו, ישתמשו ויחשפו את המידע שלך במידה הנחוצה כדי לאפשר להם את השירותים שהם מספקים לנו.
עם זאת, לספקי שירותים מסוימים של צדדים שלישיים, כגון שערי תשלום ומעבדי עסקאות תשלום אחרים, יש מדיניות פרטיות משלהם ביחס למידע שאנו נדרשים לספק להם לצורך עסקאות הקשורות לרכישה שלך.
עבור ספקים אלו אנו ממליצים לקרוא את מדיניות הפרטיות שלהם כך שיהיה נתין להבין את אופן הטיפול במידע האישי שלך על ידי ספקים אלה.
בפרט, זכור כי ספקים מסוימים עשויים להיות ממוקמים או שיש להם מתקנים הנמצאים בתחום שיפוט שונה משלך או מארה"ב. אם אתה בוחר להמשיך בעסקה הכרוכה בשירותים של ספק שירותי צד שלישי, המידע שלך עשוי להיות כפוף לחוקי השיפוט (ים) בהם ספק השירות או מתקניו נמצאים.
כדוגמה, אם אתה נמצא בקנדה והעסקה שלך עוברת על ידי שער תשלום שנמצא בארצות הברית, המידע האישי שלך המשמש בהשלמת אותה עסקה עשוי להיות נתון לחשיפה על פי החקיקה של ארצות הברית, כולל חוק הפטריוט.
ברגע שאתה עוזב את אתר החנות שלנו או מופנה מחדש לאתר או לאפליקציה של צד שלישי, אינך נשלט עוד על ידי מדיניות פרטיות זו או על תנאי השירות של האתר שלנו.
קישורים
כשתלחץ על קישורים בחנות שלנו, הם עשויים להפנות אותך מהאתר שלנו. אנו לא אחראים לנוהלי הפרטיות באתרים אחרים ומעודדים אותך לקרוא את הצהרות הפרטיות שלהם.


סעיף 5 – אבטחה

כדי להגן על המידע האישי שלך, אנו נוקטים באמצעי זהירות סבירים ופועלים לפי שיטות העבודה המומלצות בתעשייה כדי לוודא שהוא לא יאבד, שלא נעשה בו שימוש לרעה, שלא תהיה גישה אליו, שלא יהיה נתון לחשיפה, שינוי או להשמדה.
אם אתה מספק לנו את פרטי כרטיס האשראי שלך, המידע מוצפן בטכנולוגיית שכבת שקע מאובטחת (SSL) ומאוחסן באמצעות קידוד AES-256. אף ששום שיטת העברה דרך האינטרנט או אחסון אלקטרוני אינה מאובטחת במאת האחוזים, אנו עוקבים אחר כל דרישות PCI-DSS ומיישמים תקני תעשיה מקובלים נוספים.
עוגיות (COOKIES)
אנו עשויים לאסוף מידע אודות המחשב שלך, כולל כתובת ה- IP שלך, מערכת ההפעלה וסוג הדפדפן, לצורך ניהול מערכות ועל מנת ליצור דוחות. אלו נתונים סטטיסטיים אודות פעולות הגלישה והדפוסים של המשתמשים שלנו, ואינם מזהים אף אדם.
סעיף 6 – גיל ההסכמה 
על ידי שימוש באתר זה, אתה מצהיר שאתה לפחות בגיל הבגרות במדינתך או מחוז מגוריך, או שאתה בגיל הבגרות במדינתך או מחוז מגוריך וניתנת לנו הסכמתך לאפשר לקטינים התלויים בך שישתמשו באתר זה.
סעיף 7 – שינויים במדיניות פרטיות זו 
אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות מדיניות פרטיות זו בכל עת, לכן אנא קרא אותה לעיתים קרובות. שינויים והבהרות ייכנסו לתוקף מייד עם פרסומם באתר. אם אנו מבצעים שינויים מהותיים במדיניות זו, אנו נודיע לך כאן כי המדיניות עודכנה, כך שתהיה מודע לאיזה מידע אנו אוספים, כיצד אנו משתמשים בו ובאילו נסיבות, אם בכלל, אנו משתמשים ו / או חושפים את המידע.
אם החנות שלנו נרכשת או ממוזגת עם חברה אחרת, המידע שלך עשוי להיות מועבר לבעלים החדשים כדי שנוכל להמשיך למכור לך מוצרים.
שאלות ומידע ליצירת קשר
אם ברצונך: לגשת, לתקן או למחוק כל מידע אישי שיש לנו אודותיך, להגיש תלונה, או פשוט לקבל מידע נוסף, צור קשר עם אחראי הציות לפרטיות שלנו באמצעות טופס יצירת הקשר או באמצעות הדוא"ל בכתובת  info@coleter.co.il .

הגדרת פרטיות
אנו משתמשים בקבצי עוגיה להתאים את התוכן והפרסומת, להגיש פעילות מדיה חברתית ולנתח נוכחות באתר שלנו למשתמשים פרטיים.אנו משתפים עם שותפינו מידע על פעילותך ברשת עבור מדיה חברתית, פרסום ועיבוד ניתוח המידע בכפוף למסמכי עקרונות עיבוד מידע אישי. בחלק 'הגדרות מסמכי עוגיה' באפשרותך להגדיר את העדפותיך. בשימוש בזה הינך מסכים עם קבצי העוגיה.