יחידה 1 ספוג קונג'אק. מושלם לניקוי העור. משלוח חינם!

36

ספוג  קונג'אק עשוי מצמח הקונג'אק. מזין את עור, משמש להסרת איפור ולשטיפת פנים בעיסוי. רך מאוד ועדין לעור. בעל ספיגת מים טובה ומתאים לעור רגיש, לא מייבש את העור.

17
הינך זכאי למשלוח חינם

הגנת הצרכן

קבל החזר מלא במידה והפריט אינו כפי המתואר או במידה והוא לא נמסר

תיאור מוצר יחידה 1 ספוג קונג'אק. מושלם לניקוי העור

זהו ספוג טבעי בעל תכונות אנטיבקטריאליות, אנטי פטרייתיות ומטהרות מעולות. מנקה בצורה מושלמת ומספק עסוי עדין ונעים מאוד של כל הגוף והפנים.
שימוש קבוע ישפר או ייפטר לחלוטין מאקנה, יסיר נקבוביות סתומות שחורות ויאזן את רמת ה- pH של העור. הספוג מומלץ גם לתינוקות ואנשים הסובלים מאלרגיות שונות בעור

מבנה ייחודי דמוי רשת של הספוג מעסה בעדינות את העור, ממריץ את זרימת הדם וצמיחת תאי עור חדשים. בזכות המבנה הספוג מבצע גם ניקוי עמוק של העור. משאיר את העור שלך מאוד ומתחדש מבלי להשתמש בכימיקלים כלשהם.

לפני השימוש יש לשטוף בזהירות ולסיפוג מים. יש לעסות בעדינות את הפנים או את הגוף בתנועות מעגליות. לאחר השימוש יש לשטוף את הספוג
ולהשאיר אותו לייבוש. לא לנקז.
לאחר הייבוש הספוג יישאר נקי ממיקרואורגניזמים או אובש. כשהספוג יבש צורתו ותכונותיו יחזרו לאחר השרייה במים.
ספוג קונג'אק יעניק לגופכם נוחות מוחלטת
היגיינה וטיפול.

אריזה: יחידה 1

הגדרת פרטיות
אנו משתמשים בקבצי עוגיה להתאים את התוכן והפרסומת, להגיש פעילות מדיה חברתית ולנתח נוכחות באתר שלנו למשתמשים פרטיים.אנו משתפים עם שותפינו מידע על פעילותך ברשת עבור מדיה חברתית, פרסום ועיבוד ניתוח המידע בכפוף למסמכי עקרונות עיבוד מידע אישי. בחלק 'הגדרות מסמכי עוגיה' באפשרותך להגדיר את העדפותיך. בשימוש בזה הינך מסכים עם קבצי העוגיה.