שעון ספורט עם מד צעדים. משלוח חינם!

100001474

שעון שימושי עם מד צעדים עבור ספורטאים ואנשים פעילים. השעון מראה ומודד זמן, ומודד צעדים.

מ 32
הינך זכאי למשלוח חינם

הגנת הצרכן

קבל החזר מלא במידה והפריט אינו כפי המתואר או במידה והוא לא נמסר
לבן
39
צהוב
46
כתום
49
ורוד בהיר
32
ורוד
50
שחור
39
כחול-ירוק
35
ירוק
47
שחור
34

תיאור מוצר שעון ספורט עם מד צעדים

 • חומר: סיליקון
 • גודל: מידה אוניברסלית
 • צבע: ראה תמונות
 • פונקציות: תצוגת זמן דיגיטלית, מד צעדים, שריפת קלוריות, מרחק הךיכה
 • האריזה מכילה יחידה אחת

 

פונקציה:

תצוגת LCD של חמש ספרות, שני כפתורים  MODE/ADJUST ו- SET/RESET.

 1. טווח ספירת צעדים בין 0 ל-99999
 2. תיעוד של קלוריות .
 3. תצוגת זמן של 12/24 שעות.
 4. משקל גוף וצעדים (מדידה מטרית או בריטית)
 5. כפתור "MODE" משמש לתצוגת צעדים - מרחק הליכה - קלוריות
 6. סוללה: סוללה אחת 1.5V                    מדגם AG10 (LR1130) / AG3

הוראות הפעלה

 1. שינוי שיטת מדידה (מטרית / בריטית):
  לאחר החלפת סוללה, המסך יהבהב את המסר הבא: "metric and British system", ניתן לבחור בין השתיים על ידי לחיצה על כפתור "MODE", פעולה זו צריכה להתבצע אחרי כל החלפת סוללה.

   
 2. הגדרות זמן:
  לחץ על כפתור "SET" למשך 2 שניות.          להגדרת השעה לחץ מייד על כפתור "MODE" ולאישור ההגדרה לחץ שוב על כפתור "SET".                                       חזור על השלב הנ"ל להגדרת הדקות.                
 1. מד צעדים:
  לחץ על כפתור "MODE" עד שהמסך יציג את הספרה '0' שממנה מתחילה הספירה, כדי לאפס את מד הצעדים חזרה לספרה '0' לחץ על כפתור "SET".
   
 2. הגדרות מרחק ההליכה:
  כשהמסך מציג את הזמן לחץ פעמיים על כפתור "MODE", המסך יציג " mile 0:00", לחץ על כפתור SET למשך 2 שניות להצגת  הגדרת ברירת המחדל - 24 אינץ' (מידה בריטית) או 60 ק"ג (מידה מטרית), המרחק ניתן להגדרה בערכים של 10-80 אינץ' (מידה בריטית) או 30-200 ס"מ (מידה מטרית). כל לחיצה על כפתור "MODE"                   תוסיף 2 אינץ' / 5 ס"מ. יש לאשר את הערך הרצוי להגדרה ע"י לחיצה על כפתור "SET".
 1. הגדרות מד קלוריות:
  לחץ 3 פעמים על כפתור "MODE", המסך יציג 0.00kcal, לחץ על כפתור "SET" למשך 2 שניות, המסך יציג משקל (מידה בריטית 130 פאונד, מידה מטרית 60 ק"ג), טווח המשקלים נע בין 70-250 פאונד (מידה בריטית) או 30-120 ק"ג (מידה מטרית).      כל לחיצה על כפתור "MODE"           מוסיפה 2 ק"ג / פאונד. יש לאשר את ערך המשקל על ידי לחיצה על כפתור "SET".

הערות:

אין לפרק את השעון, פירוק השעון עשוי לגרום לנזק.

השעון מכיל סוללה אחת מסוג AG10, הסוללה מסוכנת ויש להרחיקה מהישג ידם של ילדים מתחת לגיל 3. יש להחליף את הסוללה כל 12 חודשים. החלפת הסוללה חייבת להתבצע על ידי איש מקצוע על מנת למנוע נזק לשעון. השעון שביר ואסור להפיל או להרטיב אותו.

הגדרת פרטיות
אנו משתמשים בקבצי עוגיה להתאים את התוכן והפרסומת, להגיש פעילות מדיה חברתית ולנתח נוכחות באתר שלנו למשתמשים פרטיים.אנו משתפים עם שותפינו מידע על פעילותך ברשת עבור מדיה חברתית, פרסום ועיבוד ניתוח המידע בכפוף למסמכי עקרונות עיבוד מידע אישי. בחלק 'הגדרות מסמכי עוגיה' באפשרותך להגדיר את העדפותיך. בשימוש בזה הינך מסכים עם קבצי העוגיה.